Wózki widłowe 24 .pl

Adres:
Lemarpol Wózki widłowe Sp. z o.o.
ul. Krakowska 93a
34-120 Andrychów
biuro@wozkiwidlowe24.pl

Kontakt z doradcą:
tel. +48 691 500 215
e-mail: biuro@wozkiwidlowe24.pl

Wyślij zapytanie

.: Wózki widłowe używane:


Używane wózki widłowe – Toyota, Komatsu, Nissan i wiele innych

Prezentujemy Państwu niezwykle bogatą ofertę używanych wózków widłowych. Wiele modeli i rozmaite serie od światowej sławy producentów, takich jak Toyota, Komatsu, Nissan czy Mitsubishi.

Skład naszej firmy jest największym tego typu miejscem w kraju - posiadamy ponad 350 wózków widłowych. W tak szerokim asortymencie, każdy z pewnością znajdzie sztaplarkę, która będzie dostosowana do jego potrzeb i wymagań.

Zapoznaj się z aktualną ofertą używanych wózków widłowych

Wózki widłowe używane

Gwarancja

Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji i komforcie wszystkich naszych klientów, dlatego też zapewniamy Państwu fachową i kompleksową obsługę serwisową. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymują Państwo gwarancję udzieloną na okres nawet do 36 miesięcy.

Wszystkie sztaplarki z naszego sklepu posiadają komplet wymaganych dokumentów, w tym przede wszystkim dopuszczenie do ruchu wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. By zapewnić naszym klientom jak największą wygodę, po zakupie sprzęt zostanie bezpłatnie dostarczony przez naszą firmę we wskazane miejsce za pomocą specjalistycznego transportu.